Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Скоро новый год 2018-2019


f7402

Recommended Posts

Всем добра!

Не успеем оглянуться как наступит новый год.

Хотелось бы чем то, как то украсить сайт...

Все помнят "Новогоднюю мотню" от Яндекса (прикольная тема была)

У кого какие есть соображения? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня есть анимированный дед мороз - сам рисовал в прошлом году и анимировал, настоящий дед мороз в тулупе и валенках, а не санта в штанишках и колпаке )))

Смысл что он при скроле вниз выскакивает из угла (сверху/поцентру/снизу + справа/слева) и предлагает скидку, купон (в рамке). Если интересно могу выложить код и мануал как ручками прикрутить в свой магазин. Может найдется еще доброхот на форуме, и сделает ocmod для доступности широкой публике.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, zlatoff сказал:

У меня есть анимированный дед мороз - сам рисовал в прошлом году и анимировал, настоящий дед мороз в тулупе и валенках, а не санта в штанишках и колпаке )))

Смысл что он при скроле вниз выскакивает из угла (сверху/поцентру/снизу + справа/слева) и предлагает скидку, купон (в рамке). Если интересно могу выложить код и мануал как ручками прикрутить в свой магазин. Может найдется еще доброхот на форуме, и сделает ocmod для доступности широкой публике.

Конечно выкладывайте, почему бы и нет.

Я думаю многим будет интересно и людей хватает кто прикрутит )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все эти "анимации" грузят систему
Я как захожу и вижу набор снежинок или звенящие "шары" - сразу закрываю сайт
На лого сугроб накиньте - достаточно будет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.