Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен модуль по наличию на складах


Undog

Recommended Posts

Здравствуйте! Нужен модуль, который будет отображать наличие товара на складах, при чем в идеале, чтобы можно было настроить его следующим образом: для розничного клиента отображались бы только розничные склады, а для оптового соответственно только оптовый. И что человек заказ мог сделать с наиболее удобного для него адреса. Не знаю возможно ли это все провернуть с помощью одного модуля, если нет напишите у кого была подобная дилемма и что вы делали?? Движок ocStore 2.3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
В 24.08.2018 в 11:31, Undog сказал:

Честно говоря не совсем понял ту тему...Да и по всей видимости по скольку мне нужна синхронизация с 1С, то нужно ее сначала наладить, или я не прав?)

Есть несколько вариантов решения вашей задачи:

1 - привязаться к опциям и использовать предложенное выш решение

2 - написать мини модуль (когда в магазин из 1С будет отгружаться несколько значений наличия)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.