Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Полетела панель админа


Recommended Posts

3 минуты назад, svicoder сказал:

Помогите пожалуйста, не могу восстановить панель админа опенкарт, где искать поломку?
 

Capture.PNG

Ощущение что файл стилей не подгрузился)

На https случаем не переходили?

Возможно даже включено использование SSL в системных настройках магазина - поэтому файл стиля и не грузится (он не доступен по https)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Нет не включено, просто где-то как я понимаю полетели стили или я файл heder.tpl подпортил, но вопрос в том какой из всех, в каком смотреть и где он находиться, который отвечает именно за эту панель

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 минут назад, svicoder сказал:

Нет не включено, просто где-то как я понимаю полетели стили или я файл heder.tpl подпортил, но вопрос в том какой из всех, в каком смотреть и где он находиться, который отвечает именно за эту панель

Проверьте. В файле вашсайт\admin\view\template\common\header.tpl должен подключаться файл стилей(для версии Opencart 2.3):

<link type="text/css" href="view/stylesheet/stylesheet.css" rel="stylesheet" media="screen" />

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

8 minutes ago, flai0616 said:

Проверьте. В файле вашсайт\admin\view\template\common\header.tpl должен подключаться файл стилей(для версии Opencart 2.3):

<link type="text/css" href="view/stylesheet/stylesheet.css" rel="stylesheet" media="screen" />

 

У меня версия 2.1.0.1, да и вот же он подключается вроде как

Capture.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.