Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль примерки фартуков на кухню.


anmy

Recommended Posts

Нужен модуль для примерки фартуков на кухню. Вот пример тык. Есть есть готовый дайте пожалуйста ссылочку. Или напишите в лс, если готовые разработать такой. Под opencart 2 или 3 не важно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня есть немного... Но, это писалось очень давно, есть только в архиве

Основная проблема, что Заказчик должен делать картинку\и для бакграунда, а как натянуть "скинали" и прочее, это уже к разработчикам.

потому что, размещение (позиционирование) зависит от бекграунда, оно может отличаться как по ширине и высоте, так и по точкам привязки
Например, цветовой подбор фасадов + форма ригеля.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
В 21.08.2018 в 10:00, chukcha сказал:

У меня есть немного... Но, это писалось очень давно, есть только в архиве

 

Скажите пожалуйста, а есть ли нечто подобное, но для мягкой мебели и ткани. Есть пример дивана, "кликаешь" по фото ткани и оно отображается на этом примере дивана. Если нет, возможна ли такая разработка и сколько это будет стоить) Спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.