Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

не работает регистрация покупателя


medline

Recommended Posts

День добрый

подскажите какой файл отвечает за шаги регистрации при оформлении заказа

покупатель при регистрации не может оформить заказ - я упрощал шаги подтверждения заказа - убрал двойное нажатие "подтвердить заказ" (не помню где)

выдает ошибку 505

спасибо

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 минуты назад, medline сказал:

День добрый

подскажите какой файл отвечает за шаги регистрации при оформлении заказа

покупатель при регистрации не может оформить заказ - я упрощал шаги подтверждения заказа - убрал двойное нажатие "подтвердить заказ" (не помню где)

выдает ошибку 505

Добрый день. Там много файлов. Из собственного опыта не советую этим заниматься. Верните как было и поставьте Simple - цена копеечная, а бонусов - мильён.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


41 минуту назад, pawana сказал:

Добрый день. Там много файлов. Из собственного опыта не советую этим заниматься. Верните как было и поставьте Simple - цена копеечная, а бонусов - мильён.

Капец - я не помню где менял, а Simple стоит

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, medline сказал:

Капец - я не помню где менял,

Если правок системных файлов не делали - залейте catalog по-новой (можно и весть движок только без конфигов и инстала). А если стоит Simple, то зачем вообще лезли? В нем можно что угодно настроить.

Змінено користувачем pawana
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.