Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите!


silverbullit

Recommended Posts

Ну там же написано, permission denied - отказано в доступе. в 90% случаях не верно выставлены права на папки, не отключен фтп загрузчик и соответственно ругается, т.к не может записать файлы на сервере.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Люди добрые не подскажите где можно бесплатно скачать автоперевод, а то на 3 языка переводить..... чтоб яерез АПИ Яндэкс или гоогл переводил а не просто дп яз пакет.

 

Заранее благодарен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну как говорится мир не без добрых людей.....

 

У меня вооще труба поставил переводчик админки Deutsch  и началось.... Не заходит в админку, то вооще страницу не находит, то пароль неверный хотя я как для особо одарённых записал его на листочке. В PHPmyadmin менял и пароль и пользавателя..... с MD5 и без всё один хрен! Уже 4 раза стерал полностью opencart закачивал занава а проблема осталась. Может подскажете чо можно сделать. Тока без особого технического стёба, я начинающий ЧАЙНИК! opoencart - 0% Зарание благодарен

PS. А вооще нужно ли менять opencart pro 2.3.0.2.4 на простой 3? Есть ли в этом прямая необходимость? 

 

С уважением

Севастьян

Змінено користувачем silverbullit
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.08.2018 в 10:45, chukcha сказал:

Устанавливаемый вами модуль вроде платный

Где взяли?

 

9 часов назад, silverbullit сказал:

Ну как говорится мир не без добрых людей..... 

 

У меня вооще труба поставил переводчик админки Deutsch  и началось.... Не заходит в админку, то вооще страницу не находит, то пароль неверный хотя я как для особо одарённых записал его на листочке. В PHPmyadmin менял и пароль и пользавателя..... с MD5 и без всё один хрен! Уже 4 раза стерал полностью opencart закачивал занава а проблема осталась

 

добрые люди скормили вам просрочку с помойки

а вы потом удивляетесь - почему в глазах потемнело, бьет озноб и диарея

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.