Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Просмотр изображений товара


Recommended Posts

Я бы хотел немного изменить стандартный просмотр изображений товара, при нажатии на изображении выводятся стрелки мол листать вправо и влево и и надпись, например image 1of 5,так вот как убрать вообще эту надпись чтобы только стрелки остались...??? у меня мало опыта, помогите с вопросом...заранее спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Надо исправлять catalog/view/javascript/jquery/colorbox/jquery.colorbox.js (или jquery.colorbox-min.js - смотря какой используете) - найдите там текст

current: "image {current} of {total}"
и поставьте что хотите.

На странице http://jacklmoore.com/colorbox описаны все настройки этого плагина

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 5 months later...

еще вопросик, как сделать так чтобы каталог товаров по умолчанию стоял сеткой а не списком...???

Извините, только сейчасувидел ваш вопрос. Если еще актуально, то вот vqmod. Я его не проверял на 1.5.4, но там всё просто.

catalog_grid.xml

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 5 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.