Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменение тегов <h3> на <h2> и тд на главной


Recommended Posts

Здравствуйте!

Хочу переделать главную страницу, прописать тег <h1> , через html текст, также хочу изменить некоторые теги с <h3> на <h2>. Например https://ottohome.ru/ название модуля "Каталог мебели", хочу чтобы тег был не <h3> , а <h2>, но не понимаю как это сделать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, Svekla сказал:

Здравствуйте!

Хочу переделать главную страницу, прописать тег <h1> , через html текст, также хочу изменить некоторые теги с <h3> на <h2>. Например https://ottohome.ru/ название модуля "Каталог мебели", хочу чтобы тег был не <h3> , а <h2>, но не понимаю как это сделать.

Добрый вечер,через FTP доступ меняете в саtalog/language/ru/module название модуля, лучше скиньте скин где нужно  поменять или ссылку, основа ( саtalog/language ) эта цепочка, а там нужно уже вам смотреть где именно находиться модуль,  по структуре

Змінено користувачем goldentown
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16 минут назад, Svekla сказал:

прописать тег <h1> , через html текст

режим исходного кода(иконка) в поле Описание при создании html-содержимого

16 минут назад, Svekla сказал:

название модуля "Каталог мебели", хочу чтобы тег был не <h3> , а <h2>

это лишнее; ПС учитывают h2 и их количество и пихать туда все подряд точно не стоит

Змінено користувачем Gusev
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28 минут назад, Svekla сказал:

прописать тег <h1>

<h1 style="text-align: center; "><font face="Arial"><span style="font-size: 24px;"><b>"ОттоХоум" - интернет-магазин мебели в Санкт-Петербурге с доставкой по России</b></span></font></h1>  - уберите все лишнее, для стилей есть таблица css

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.