Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Решить проблему с вебвизором и живосайтом


Recommended Posts

Есть проблема с вебвизором, именно белый экран вместо отображения реальных действий на сайте. Поддержка яндекса ссылалась на проблемы из-за чата живосайта, я его снес, проблема осталась. Суть проблемы в вкратце описал в теме ниже

Но нужно не просто снести всё что мешает, а прежде, пояснить причины появления проблемы, т.к я вижу если просто снести проблемный код, то это отразится на том модуле(или еще чем) что вносит эти изменения, раз уж это не чат. Ну и после этого должен нормально работать живочат, это я не отношу, в принципе к работам, вставить его код не проблема. Приоритет к тем с кем уже сотрудничал, по цене и условиям это конечно на усмотрение исполнителя, но оплата после проверки результата, например, неделю потестить, а то просто были временные улучшения из-за манипуляций со стороны чата(хотя может и показалось), в общем детали готов обсудить в личку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.