Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите пожалуйста Проблема с оформлением меню


Recommended Posts

Добрый день уважаемые форумчане. Столкнулся с такой проблемой:

Сайт - http://igrushe4ka.com.ua/

Движок - ocStore Version 1.5.3.1

Суть проблемы в том, что мое горизонтальное меню не вмещается в один ряд (будет где то ряда 3-4. Уж очень много категорий) Так вот, если навести мышкой на "Товары и игрушки для малышей", то нижний раздел меню, а миенно "Игрушки на дистанционном управлении" будет мешать. Как сделать так, чтобы при выпадающем меню, нижние пункты главного меню не мешали?

Заранее благодарен за помощь и понимание.

С уважением, Денис

P.S. Может можно сделать такое меню (горизонтальное с выпадающими катерориями) ВЕРТИКАЛЬНЫМ, чтобы красиво поместились все разделы меню?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


У меня похожий вопрос.

только я хочу оставить меню как есть и сделать категории вторым рядом, но тк картинка полоски меню рассчитана на 1 строку категории во второй строке остаются невидимыми.

так вот подскажите где лежит файл с картинкой полосы меню

Заранее БлагоДарен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.