Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как установить модуль несколько раз на один сайт


monzas

Recommended Posts

Разве это установка?

Хотя, тут, очевидно, нужно уточнить у автора вопроса, что именно он спрашивал ))

 

О каком модуле идет речь?

h_1524057397_5537478_1455a21e68.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Я хотел понять следующее. есть некий модуль, например выгрузки прайс листа, и нужно выгружать два прайса, т.е. по сути один прайс но с разными настройками модуля (разные группы товаров , разные контактные данные, разные цены) и для этого я думал установить один модуль два раза чтобы каждый раз не перенастраивать его, ибо это весьма муторно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В модуле DKA Export.Import opencart 2.x.x есть так называемые "Шаблоны", для каждого из которых можно настроить определенные поля для экспорта

Правда, там нет возможности устанавливать разные контактные данные (не совсем понял, как это касается товара) и разные цены одного и того же товара.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.