Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Seo модуль


Abdullaev

Recommended Posts

1 час назад, Abdullaev сказал:

Помогите найти сео модуль для сайта Oil11.ru, буду очень благодарен за хороший модуль!

для каких целей? обычно и того, что есть в ocStore вполне достаточно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, AWARO сказал:

для каких целей? обычно и того, что есть в ocStore вполне достаточно

Хочу поднять сайт в поисковике, в сео не очень разбираюсь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 27.03.2018 в 21:20, Abdullaev сказал:

Денег не много , но купить модуль я готов 

 

И что Вы станете делать с этим "волшебным" модулем? :)

 

Сам сайт не продает. Это лишь инструмент. Важно с ним что-то делать. Я надеюсь, для Вас это очевидно.

Сам модуль - тоже всего лишь инструмент, и не сделает за Вас все, что нужно. Если Вы не знаете, какой модуль и зачем именно Вам нужен, то может проще обратиться к SEO специалисту?

 

Даже если нет желания к кому-то обращаться, я видел, как сайт подобный Вашему (без ЧПУ, без дизайна, без http://www.oil11.ru/robots.txt, без работающей XML карты сайта) продает товар не потому что он оптимизированный, а потому что его администраторы регулярно постят объявления на досках объявлений. От продаж появляются деньги, а с деньгами уже можно покупать сколь угодно модулей :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.