Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Дата доставки в карточке товара


Xelen

Recommended Posts

Есть ли такой модуль, чтобы в карточке товара клиент видел дату предполагаемой доставки.

И как это реализуется, не знаю, верно ли я  понимаю, что в карточке товара админ должен указывать какое-то количество дней  до доставки, а  функционал карточки должен сам автоматически отсчитывать дату от сегодняшней + 3 дня например?

 

есть ли подобные готовые модули?

Нужно под Opencart 1.5

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 10 months later...
В 20.03.2018 в 19:56, Xelen сказал:

Есть ли такой модуль, чтобы в карточке товара клиент видел дату предполагаемой доставки.

И как это реализуется, не знаю, верно ли я  понимаю, что в карточке товара админ должен указывать какое-то количество дней  до доставки, а  функционал карточки должен сам автоматически отсчитывать дату от сегодняшней + 3 дня например?

 

есть ли подобные готовые модули?

Нужно под Opencart 1.5

 Как успехи?

 

В 20.03.2018 в 20:42, Blondi сказал:

Пишите в ЛС. Сделаю

 

 

сделали ли? Можете показать результат?

Змінено користувачем sunsay
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.