Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Какой путь к контроллеру страницы Личный кабинет?


RootKit

Recommended Posts

Мне нужно  изменить личный кабинет(создать контроллер и т.д.), но точно не знаю где находится папка отвечающая за страницу личный кабинет.

Собственно задание:

Доработать личный кабинет, чтобы зарег. пользователи могли писать новости, также добавить в меню в ЛК - ссылку на все новости пользователя и добавление новости.
Также сделать отдельную стр. для всех новостей, всех пользователей и вывести в шапку сайта - ссылку на данную стр.
 
 
Змінено користувачем RootKit
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Только что, RootKit сказал:

Мне нужно  изменить личный кабинет(создать контроллер и т.д.), но точно не знаю где находится папка отвечающая за страницу личный кабинет.

Собственно задание:

Доработать личный кабинет, чтобы зарег. пользователи могли писать новости, также добавить в меню в ЛК - ссылку на все новости пользователя и добавление новости.
Также сделать отдельную стр. для всех новостей, всех пользователей и вывести в шапку сайта - ссылку на данную стр.
 
 

 

account

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.