Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Скрытие opencart


Recommended Posts

Всем привет! Подскажите как скрыть платформу cms opencart от распознавания? Скажу зразу, что скрытие cms мне нужно от конкурентов и для защиты. Поиск по просторам интернета ничего не дал. Может кто нибудь уже скрывал?

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 минут назад, gregoro сказал:

Полностью скрыть цмс вы вряд ли сможете.

А вот принять комплексные меры безопасности сможете, в интернете полно информации. Просто погуглите.

А почему нельзя скрыть полностью cms? Мне кажется есть какие то признаки по которым сервис распознает ту или иную cms

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


41 минуту назад, AlexV8 сказал:

А почему нельзя скрыть полностью cms? Мне кажется есть какие то признаки по которым сервис распознает ту или иную cms

вы хотите, что бы вам по пунктам расписали

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Полное отсутствие смысла..

Переделать все в кастомный шаблон, убрать все ссылки с route, перенести  папку шаблонов

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Можете ко мне обратиться в скайп (war10ck133), скину пример сайта, у которого CMS так просто не определяется парсерами.

За скромную стоимость (1500 р) сделаю и вам такое и расскажу о нюансах.

bb612c87a5.png

966752d98b.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AlexV8 сказал:

Всем привет! Подскажите как скрыть платформу cms opencart от распознавания? Скажу зразу, что скрытие cms мне нужно от конкурентов и для защиты. Поиск по просторам интернета ничего не дал. Может кто нибудь уже скрывал?

Никак
Любой профи определит

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.