Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Також купують із категорій 1.1

15

10

   (0 відгуків)    Інші розширення автора

Eldaeron
  0 1 948

5 скріншотів  • 10.00 USD
 • Підтримка

 • Заповніть адресу сайту! Або натисніть на чекбокс вище, щоб надіслати домен автору пізніше. Звертаємо увагу, що автоматична видача ліцензій відбувається лише за умови вказівки домену

Опис файлу

Модуль "Також купують із категорії" - це простий та потужний інструмент, який допомагає власникам онлайн-магазинів збільшити продажі та покращити користувальницький досвід покупців. Цей модуль розроблений з метою рекомендації додаткових товарів покупцям на сторінці конкретного товару, що допомагає стимулювати їхні покупки та розширює їхні можливості вибору.

 

Основні функції та переваги модуля:

 1. Легке встановлення модуля, через Адмін - Доповнення - Встановлення доповнень

 2. Збільшення середнього чеку: За допомогою рекомендацій "Також купують із категорії", клієнти схильні докуповувати товари, які вони б виявили без цього модуля, що збільшує середній чек та загальний обсяг продажів.

 3. Мультимовність

 4. Швидке налаштування

 

З модулем "Також купують із категорії" ваш інтернет-магазин стає більш привабливим для клієнтів, сприяє зростанню продажів і покращенню користувальницького досвіду, що допоможе вам досягти більшого успіху в онлайн-торгівлі.
Відгуки користувачів

 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.