Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Про купоны вопрос


Recommended Posts

Заранее извиняюсь если вопрос глупый.

В настройке купонов  Discount (если я все правильно понял) это величина скидки по купону. А Total Amount это что?

 

И еще один возможно глупый вопрос - чем купоны отличаются от воучеров (vouchers)?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 часов назад, Yaroslaff сказал:

Заранее извиняюсь если вопрос глупый.

В настройке купонов  Discount (если я все правильно понял) это величина скидки по купону. А Total Amount это что?

 

И еще один возможно глупый вопрос - чем купоны отличаются от воучеров (vouchers)?

 

это сумма с которой действует купон

 

отличаются от ваучера тем же чем и скидочная карта от подарочного сертификата на N-ую сумму

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Т.е. если я поставлю там 0, то купон будет действовать на все товары прописанные в правилах данного купона?

 

Относительно второго, если честно ничего не понял. Скидочная карта это ваучер или купон?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да

Карта это купон и действует на корзину, а сертификат он просто на определённую сумму

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.