Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

настройка модуля Яндекс.Деньги


garmonie

Recommended Posts

Здравствуйте. Заключила договор с системой "Яндекс.Деньги". Моему магазину присвоили ID и Сцид. Куда необходимо ввести эти данные? В админке вводится только номер кошелька.

Работаю в версии 1.5.1.3.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте. Заключила договор с системой "Яндекс.Деньги". Моему магазину присвоили ID и Сцид. Куда необходимо ввести эти данные? В админке вводится только номер кошелька.

Работаю в версии 1.5.1.3.

Походу если Вы заключили договор с Яндекс деньгами нужен специальный модуль оплаты Яндекс.деньги как для киви или вебмани например. Все модули яндекс денег которые я здесь видел и на других сайтах работают офлайн (Вам самим надо контролировать поступление денег на ваш кошель) а при заключенном договоре надо чтобы этот модуль автоматом менял статус заказа на оплачено или нет. Я таких еще не видел для этого движка. Если найдете киньте ссылку пожалуйста :-)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Походу если Вы заключили договор с Яндекс деньгами нужен специальный модуль оплаты Яндекс.деньги как для киви или вебмани например. Все модули яндекс денег которые я здесь видел и на других сайтах работают офлайн (Вам самим надо контролировать поступление денег на ваш кошель) а при заключенном договоре надо чтобы этот модуль автоматом менял статус заказа на оплачено или нет. Я таких еще не видел для этого движка. Если найдете киньте ссылку пожалуйста :-)

Я тоже не видела, а так нужно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

Можно сделать такой модуль. Одно из главных условий - нужен тестовый доступ к системе, чтобы протестировать нормально модуль.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.