Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите разобраться с формой доставки


fastkap

Recommended Posts

Здравствуйте! Народ помогите я тут недавно и пока не въёхал в скрипт ))мой скрипт Version 0.1.3При настройке магазина возникла сложность с настройкой формы доставки товара.в админке Дополнения>>Доставка ставлю "Доставка с фиксированной оплатой"post-759-1293741789,1673_thumb.jpgИ теперь при оформлении заказа в магазине у клиента появляется "Единая ставка" и сумма справаpost-759-1293741789,1733_thumb.jpgвот куда залезти чтобы поменять надпись "Единая ставка" например на "Доставка до ТК-транспортной компании"Или может как то можно добалять новые варианты доставки в админке???Спасибо всем кто откликнется!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да спасибо, это я всё нашёл и как только редактирую вставляю другую фразу о доставке, при входе на страницу где указывается вид доставки, у меня съзжает шаблон сайта в право.post-759-1293741789,2075_thumb.jpgpost-759-1293741789,1938_thumb.jpgкак такое править??

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 11 months later...

всем спасибо нашёл модули готовые <!-- m -->http://opencart.shoputils.ru/shipping<!-- m -->

А где вы там нашли модуль "Доставка до транспортной компании"? Тоже не мешало бы поставить, но его там что то не нахожу.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 7 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.