Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Здравствуйте! 

На сайте Mebelvkusa. ru установлен модуль ОК СЕО ПЛЮС, сайт ужасно долго грузится, проблема возникает при подключении к сторонним ресурсам с адресом 62.109.8.29

 

Данная проблема возникает редко, но уже достаточно выпила мне крови, к тому же модуль сам меняет настройки в выводе хлебных крошек или в выводе ЧПУ, что негативно повлияло на сайт и заказы, которые упали почти до нуля, после очередного изменения ЧПУ.

 

Прошу помощи у профи, которого буду носить на руках:D и конечно же достойно оплачу работу.

 

Необходимо удалить полностью этот модуль ОК СЕО Плюс от Мумтоза, подтереть все хвосты.

Установить необходимые СЕО модули для исправления чпу, дублей и т.д. (хорошие СЕО модули, которые я оплачу, сколько бы они не стоили)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.