Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Корректное списание товара со склада


warezliker

Recommended Posts

Есть ли решение для корректного учёта товара на складе. Я имею ввиду в разрезе опций - т.е. один набор опций - один товар. 

В опенкарте это довольно странно реализовано, типа опция - некий доп к основному товару. Хотя как можно вместе с основным товаром списывать, например, цвет, я не понимаю :)

Пока нашел это: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=18773&filter_search=Options stock&page=2

Но не совсем подходит, т.к. чтоб оно работало, опции должны быть обязательными, а в наших реалиях чем меньше препятствий клиенту, тем лучше. Ну и заказ все равно подтверждать по телефону, менеджер его отредактирует.

Ещё встречал кто-то какие-то варианты?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10 минут назад, warezliker сказал:

Есть ли решение для корректного учёта товара на складе. Я имею ввиду в разрезе опций - т.е. один набор опций - один товар. 

В опенкарте это довольно странно реализовано, типа опция - некий доп к основному товару. Хотя как можно вместе с основным товаром списывать, например, цвет, я не понимаю :)

Пока нашел это: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=18773&filter_search=Options stock&page=2

Но не совсем подходит, т.к. чтоб оно работало, опции должны быть обязательными, а в наших реалиях чем меньше препятствий клиенту, тем лучше. Ну и заказ все равно подтверждать по телефону, менеджер его отредактирует.

Ещё встречал кто-то какие-то варианты?

Опции по умолчанию выбранными тож можно назначить или вообще сделать необязательными
Если вы выводите товар с опциями то забудьте о товаре как таковом вообще,
связывайте опции чего и кого сколько и почем и всё
тут валом всего по опциям
9hg7OQqATj6V2yWcF3Hb8Q.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.