Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Кнопка купить перед описанием товара при адаптации


Recommended Posts

Ребят подскажите, а как сделать так чтобы в моб версии права колона где "купить,код товара" и т.д уходило не в самый низ после описания а перед ним???

 

Спойлер

rfr.thumb.png.8d52b18575aff311ee4f0a410357ef07.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я так понимаю, что Вы стандартную сетку Bootstrap поломали в шаблоне. По умолчанию выводится так, как Вы хотите. Здесь надо, либо переверстать сетку, либо отправлять отдельным джава-скриптом данный кусок в нужное место.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ibond сказал:

Я так понимаю, что Вы стандартную сетку Bootstrap поломали в шаблоне. По умолчанию выводится так, как Вы хотите. Здесь надо, либо переверстать сетку, либо отправлять отдельным джава-скриптом данный кусок в нужное место.

Не ломал, просто вместо 6-6 кол выставил 8-4, и даже при 6-6 все равно кнопки после описания выходят :(

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, appleuastore сказал:

Не ломал, просто вместо 6-6 кол выставил 8-4, и даже при 6-6 все равно кнопки после описания выходят :(

Сорри, посмотрел не туда. Но делать нужно все тоже. Надо переверстывать страничку, либо джавой перекидывать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.