Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Удалить некоторые кнопики репостов. соцсетей


Recommended Posts

Доброго дня.
У меня не стандартный шаблон. Хочу удалить некоторые кнопки репоста в соц сетях.
кое что искал и нашёл следующее: в файле product.tpl по адресу catalog/view/theme/моя тема/template/product   необходимо удалить следующее - 

<!-- AddThis Button BEGIN -->

            <div class="addthis_toolbox addthis_default_style"><a class="addthis_button_facebook_like" fb:like:layout="button_count"></a> <a class="addthis_button_tweet"></a> <a class="addthis_button_pinterest_pinit"></a> <a class="addthis_counter addthis_pill_style"></a></div>

            <script type="text/javascript" src="//s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-515eeaf54693130e"></script>

            <!-- AddThis Button END -->

но в моём файле вообще ни чего подобного нет. хотелбы конкретно удалить гугл+ и livejornal. а может и всё кнопки.
уточняю - это не кнопки перехода на мои группы в соц сетях. это кнопки с помощью которых клиент может сохранить ссылку на товар у себя на стене или поделится с кем то ссылкой.
Помогите кто чем может.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если не ошибаюсь код кнопок и их отображение формируется виджетом на сайте addthis.com

после Вам дают 

что то подобное

<script type="text/javascript" src="//s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-515eeaf54693130e"></script>

 

Змінено користувачем pimur
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.