Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Локализация ru - Подскажите как обнаружить модуль виновник.


alexmj

Recommended Posts

Только учусь - сильно не бейте :)

два три раза в час в лог файл добавляются следующие записи

2012-04-17 21:07:36 - PHP Notice: Trying to get property of non-object in /home/......../index.php on line 136

2012-04-17 21:07:36 - PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/......../index.php on line 136

2012-04-17 21:07:36 - PHP Notice: Undefined index: ru in /home/......../index.php on line 188

2012-04-17 21:07:36 - PHP Notice: Undefined index: ru in /home/......../index.php on line 189

2012-04-17 21:07:36 - PHP Notice: Undefined index: ru in /home/......../index.php on line 192

2012-04-17 21:07:36 - PHP Notice: Undefined index: ru in /home/......../index.php on line 193

2012-04-17 21:07:36 - PHP Notice: Error: Could not load language ! in /home/......../system/library/language.php on line 26

Что пробовал. Сверял состав модулей в папках english и russian

admin\language\ и catalog\language\

все модули присуствуют.

Как вычислить модуль виновник?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


есть такая запись. как раз русский язык

виновника вычислил таки методом последовательного отключения. Модуль БЛОГ. а жаль, я уже его дизайн под себя пилить начал))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Проще было бы разобраться. Думаю, если блог был написан под оригинальный опенкарт, то и язык в нём где-то вшит английский, а у вас такого нету, вот он и пытается его дернуть, а ответа нет. Я бы на вашем месте добавил англ. язык и нашел всех, кто к нему обращается.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.