Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Цель в метрике на быстрый заказ


Recommended Posts

Всем привет. Кто сможет подсказать или помочь, как выставить цель на быстрый заказ? Знаю, что делается через reachgoal, а куда и что вставлять, не могу найти. Заранее спасибо. 

P.S. Шаблон UniShop, если важно. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


50 минут назад, pantagruel964 сказал:

Вставляете в блок успешного ответа сервера

Или модуль возьмите, все уже сделано

 

 

Ну а если уже стоить оформление заказа в 1 клик? Стандартный правда, но все же. Денег не жалко, просто они совместимы? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, asimakow сказал:

Ну а если уже стоить оформление заказа в 1 клик? Стандартный правда, но все же. Денег не жалко, просто они совместимы? 

Скорее всего нужно будет поправить верстку, а может и нет, я не смотрел шаблон. И отключить тот, что есть. Смотрите, что вам надо. Если то, что у вас есть умеет писать заказы в БД, то просто добавьте цель после упешного ответа сервера.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.