Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите опознать версию движка


Head

Recommended Posts

Предистория такова: некая фирма создала моим клиентам магазин на базе opencart, тщательно вычистив код от упоминаний о происхождении cms и её версии.

Теперь я пытаюсь довести это чудо до ума, и до сих пор мне это более-менее удавалось, но сейчас возникла необходимость добавить несколько платных модулей, у которых могут быть проблемы с разными версиями. Подскажите, где можно найти ключевые отличия различных версий, покопавшись в коде?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Задача конечно геморойная, скорее прийдется сравнивать файлы или записи в бд, для упрощения процедуры узнайте хотябы дату когда сам сайт поставили, будет хоть от чего оттолкнуться. Посморите какие версии выходили позже установки. Хотя вам не позавидуеш

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.