Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как редактировать файл style.css?


Recommended Posts

Доброго дня.
Такая проблемма.
Хочу установить на свой сайт небольшой виджет. вот его небольшая инструкция-

Виджет достаточно прост в интеграции.
Скопируйте код из файла "html код виджета.html" к себе на сайт. Код должен распологаться перед тегом </body>. Скопируйте папку "yved" целиком в корень сайта.
После этого виджет будет работать. При необходимости внесите изменения в файл style.css, если виджет не появился.


Код я сохранил перед тегом "боди" во этому адресу /catalog/view/theme/storeset/template/common/footer.tpl
но как указано в инструкции может понадобится внести изменения в файл style.css
Этот файл находится по адресу /catalog/view/theme/storeset/style/style.css
я его нашёл. но что дальше? какие нужно произвести в нём изменения, что б виджет заработал?
Буду благодарен за любую инфу. Спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Цитата

Код я сохранил перед тегом "боди" во этому адресу /catalog/view/theme/storeset/template/common/footer.tpl

@siomio попробуйте обновить кэш модификаторов.
Также обратите внимание на то, что нужно было поместить перед тегом </body>, а не <body>

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.