Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Переезд с webasyst 3 на ocstore 2.3


ghyyrs

Recommended Posts

добрый день!

Есть магазин на старом webasyst. Работает давно.

Рассматриваем вариант о переезде на ocstore 2.3.

Возможно ли перенести в опенкарт клиентов, заказы, товары  (описание, теги, дискрипшенс и кейвордс) и url товаров. Очень важно перенести url товаров без изменений. Что бы трафик не просел.

Каков примерно бюджет при возможном переносе? Сроки примерные переноса?

С уважением, Денис

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Можно перенести только внешнюю информацию, которую видит посетитель. То, что в админке перенести нельзя и зачем?

дайте ссылку на магазин в ЛС или заполните форму.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21 час назад, dreemix сказал:

Можно перенести только внешнюю информацию, которую видит посетитель. То, что в админке перенести нельзя и зачем?

дайте ссылку на магазин в ЛС или заполните форму.

Вроде я так и написал   - клиентов, заказы, товары  (описание, теги, дискрипшенс и кейвордс) и url товаров. Или чтото из этого перенести нельзя?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, ghyyrs сказал:

Вроде я так и написал   - клиентов, заказы, товары  (описание, теги, дискрипшенс и кейвордс) и url товаров. Или чтото из этого перенести нельзя?

Да абсолютно все перенести можно. Не найдете исполнителя - пишите, опыт в подобных вопросах огромный.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.