Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Описание товара


arvid

Recommended Posts

Кто-нибудь знает как залить описание товара? Есть файл, в котором есть все описания товара, у меня есть прайс с выборочными товарами, если вручную то это на год, может есть какой-то способ

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17 минут назад, arvid сказал:

Кто-нибудь знает как залить описание товара? Есть файл, в котором есть все описания товара, у меня есть прайс с выборочными товарами, если вручную то это на год, может есть какой-то способ

Если у описания нет привязки к товару хоть какой-то (артикул/модель или др.), то на год.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В описание, который мне скинул поставщик есть артикул + описание, я же уже до этого залил без описания теперь хочу залить описание, но там есть товары которые мне не нужны.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 минут назад, arvid сказал:

В описание, который мне скинул поставщик есть артикул + описание, я же уже до этого залил без описания теперь хочу залить описание, но там есть товары которые мне не нужны.

Скиньте на почту файл, посмотрю.

[email protected]

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.