Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Неравильное отображение "Закладки" после смены версии PHP


Recommended Posts

Здравствуйте,

после смены PHP c 5.4 на 5.6 надпись закладки стали отображаться вот так:
 

0843541001492761740.jpg

Вот что в исходном коде страницы :

<li><a href="http://-----------.ru/index.php?route=account/wishlist" id="wishlist-total" title="<i class="fa fa-heart icon"></i><span class="hidden-xs hidden-sm">&nbsp;&nbsp;Закладки&nbsp;</span>&nbsp;<span class="badge">0</span>"><i class="fa fa-heart"></i> <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"><i class="fa fa-heart icon"></i><span class="hidden-xs hidden-sm">&nbsp;&nbsp;Закладки&nbsp;</span>&nbsp;<span class="badge">0</span></span></a></li>

 

Я подозреваю что какой то из модулей PHP не активен а вот какой не знаю, Помогите разобраться.

Заранее благодарен!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Извините что отнимаю драгоценное время, Но я "тупой", подскажите где искать и как почистить этот несчастный  title  ? Яндекс к сожалению еще тупее меня !

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вы же привели участок кода, где есть в тэге <a href... тот самый title="" - так вот внутри ковычек у вас код, который начинается с иконки сердечка из fontawesome - а титл может содержать только чистый текст.

Змінено користувачем zlatoff
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.