Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменить кнопку корзины


Recommended Posts

Как сделать разные иконки на кнопке "В корзину" (в категории товара) и в корзине (которая  в шапке сайта). В файле cart.tpl я закомментировала <!--<i class="fa fa-shopping-basket"></i>--> и прописала картинку <img src="/catalog/view/theme/unishop/image/cart.png">. Все работает, кроме одного (когда выбираю размер в карточке товара, потом нажимаю "В корзину", то в шапке сайта, вместо картинки корзины, снова появляется иконка, та что на кнопке товара).

А если отредактировать файл font-awesome.min.css (прописать там картинку, то она будет выводится на кнопке категории товара).

http://1028351.voskan.web.hosting-test.net

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не надо редактировать font-awesome.min.css

Найдите  cart.tpl

function return_button(product_id) {
	$('.'+product_id).html('<i class="fa fa-shopping-basket" aria-hidden="true"></i> <span class="hidden-sm">В корзину</span>').removeClass('in_cart');
}

замените на

function return_button(product_id) {
	$('.'+product_id).html('<img src="/catalog/view/theme/unishop/image/cart.png"> <span class="hidden-sm">В корзину</span>').removeClass('in_cart');
}

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.