Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как изменить тег h1 в opencart 2.2.0.0


Recommended Posts

Здравствуйте, у меня вопрос по поводу тегов h1, в opencart 2.2.0.0 при создании товара или категории нету возможности задавать самому этот тег(так же и на главной странице), таким образом система генерирует их от названия категории , есть ли плагины, модули которые решат данную проблему? или может ее решить самому как-то можно. Кто может, подскажите, пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Выпиливаете ручками <h1> из шаблона категории/товара, а нужный вам кастомный (отличный от названия) заголовок пишете непосредственно в описании категории/товара, во встроенном редакторе.

А вообще есть и расширения по теме, я просто не сторонник усложнения решений.

Змінено користувачем zlatoff
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Смотрите, зашел в /catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl нашел <h1><?php echo $heading_title; ?></h1> в коде, удалил его, обновил кеш, зашел в категорию посмотреть код страницы, прописываю h1 в поиске, и все равно <h1 id="title-page">Женские носки </h1>, что не так делаю?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.