Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Стандартный фильтр на Ajax


Recommended Posts

2 часа назад, Otvet сказал:

под заказ, обойдется как 10 лицензий на нормальный фильтр а не это убожество

Нормальные все корявые. Дизайн идет вперед. И длинные списке в левой колонке отвалились от жизни. Нужны горизонтальные человеческого вида. А не куча опций как град на бошку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
Нормальные все корявые. Дизайн идет вперед. И длинные списке в левой колонке отвалились от жизни. Нужны горизонтальные человеческого вида. А не куча опций как град на бошку

Дизайн через css правите, в настройках норм фильтра есть возможность выбора, по каким атрибутам сортировать, а какие вообще не отображать. С megafilter вообще двух зайцев одним атрибутом убиваете)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 05.03.2017 at 8:45 AM, Otvet said:

под заказ, обойдется как 10 лицензий на нормальный фильтр а не это убожество

Почему?

 

Вы можете все методы перевести на ajax и добавить в js объект вывода, который будет обновлять результаты в id="content"

 

On 05.03.2017 at 7:23 AM, maiki said:

Привет. Подскажите есть модуль чтобы перевести встроенный фильтр на Ajax ?

В данной теме уже искали решения проблемы https://opencartforum.com/topic/55112-ajax-na-standartnyy-filtr/

 

Думаю, что нужно будет переписать и выложить модулем на днях.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, alexstorm сказал:

Почему?

 

Вы можете все методы перевести на ajax и добавить в js объект вывода, который будет обновлять результаты в id="content"

 

В данной теме уже искали решения проблемы https://opencartforum.com/topic/55112-ajax-na-standartnyy-filtr/

 

Думаю, что нужно будет переписать и выложить модулем на днях.

 

Класс. Если сделаете модуль я первый покупатель. Напишите как получиться

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.