Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ошибки при переносе файлов темы в папку vqmod


Youjinn

Recommended Posts

Добрый день, пользователи OpenCart. Cталкивался кто-то с подобной проблемой? Вылезла после того как скопировал файлы с папки шаблона темы - vqmod в папку на хостинг - vqmod. Ошибка висит на главной странице, в админку заходит. Виводит следующие ошибки, в чем может быть проблема?

Notice: Undefined index: imagebanner in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_model_catalog_product.php on line 15Notice: Undefined index: imagebanner in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_model_catalog_product.php on line 15Notice: Undefined index: imagebanner in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_model_catalog_product.php on line 15Notice: Undefined index: imagebanner in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_model_catalog_product.php on line 15Notice: Undefined index: bottomright in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_footer.php on line 31Notice: Undefined index: bottomright in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_footer.php on line 31Notice: Undefined index: bottomright in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_footer.php on line 31Notice: Undefined index: bottomright in /home/develope/site/usb.co.ua/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_common_footer.php on line 31

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.