Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

перенос с сервера


Recommended Posts

сделала перенос сайта с одного сервера на другой и появились проблемы, с админкой всё впорядке, а вот сам сайт - не отображает корректно ни один шаблон, скрин прекрипила, в логах такое 

Скрытый текст
Скрытый текст

2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: text_my_account in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 139
2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: heading_title in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 141
2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: text_my_account in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 143
2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: text_cart in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 149
2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: text_qlinks in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 211
2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: compare in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 213
2017-02-10 23:16:19 - PHP Notice:  Undefined variable: text_compare in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 213
2017-02-10 23:16:51 - PHP Notice:  Undefined variable: informations in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 104
2017-02-10 23:16:51 - PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 104
2017-02-10 23:16:51 - PHP Notice:  Undefined variable: special in /catalog/view/theme/ocmarket/template/common/header.tpl on line 118
 

 

 

сайт.JPG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Попробуйте перезалить файлы. Скорей всего файл header.tpl неправильно загрузился.

Почистите кэш системы и vqmod (если используете его).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

вообщем, перепробовала все существующие способы: перезаливала все файлы 3 раза, перепроверяла всё 10 тыс раз, заливала install ....и делала с нуля,всё как описано, но ничего. И вот когда уже была на грани паники, потеряв 10 кг веса, и выдрав все волосы на голове, я вспомнила что при подготовке сайта к переносу, я делала экспорт базы двух видов быстрый и обычный, так вот загружала я при переносе сайта базу сделанную быстрым экспортом. Ну и вот перезалила  Обычную - отображать все возможные настройки и ВУАЛЯ, все заработало. Незнаю связано это или просто боги сжалились надо мной :-), но всё заработало!

Змінено користувачем Extensari
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.