Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Какой модуль SEO у вас


Recommended Posts

Всем добрый день, стоит вопрос такого рода. 

Я нахожусь в поисках хорошо модуля для автоматической генерации SEO url, из название товара. Я думаю такой правильный выбор, но вот почему то не могу найти или купить именно то что работает, пробовал ставить SEO-Pro работает не коректно, или не со всем так как хочется, и товар который был ранее добавлен ссылки не меняет.

Можете подсказать где купить или скачать хороший модуль для этого дела, понимаю может не со всем правильно выразил мысль...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вы не понимаете различие SEO генераторов от ЧПУ формироватилей, SEO PRO ни коем образом не связан с генерацией ЧПУ ссылок...

Вам нужно использовать SEO Pro в связке с SEO GEN - моя рекомендация

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Только что, zomo сказал:

Вы не понимаете различие SEO генераторов от ЧПУ формироватилей, SEO PRO ни коем образом не связан с генерацией ЧПУ ссылок...

Вам нужно использовать SEO Pro в связке с SEO GEN - моя рекомендация

я просто чуть не так выразил мысль....

Я знаю что Seo-Pro не генерирует:-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.