Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Специалисты OSctore в Екатеринбурге


Pipito

Recommended Posts

Всех приветствую!

Можно ли встретить на этом форуме специалиста по работе с OSctore находящегося в Екб или рядом?

Произведен перенос старого магазина на OSctore, необходимо его причесать, протестировать и запустить(готовность 97%), также есть необходимость создать мультимагазин, точнее, еще один магазин на поддомене на определенный регион.

С удовольствием согласился бы на специалиста из других регионов, но по непонятной для меня причине - некоторые из них имеют свойство бесследно исчезать, я даже волнуюсь за их судьбу, а посему - ищу специалиста по географическому признаку)

сайт покажу в личке.
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 часа назад, Pipito сказал:

С удовольствием согласился бы на специалиста из других регионов, но по непонятной для меня причине - некоторые из них имеют свойство бесследно исчезать, я даже волнуюсь за их судьбу

:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нет. Улыбнула фраза: "я даже волнуюсь за их судьбу".

Мне надо было сразу её выделить, чтобы стала понятна причина моей улыбки.

Змінено користувачем SiteMix
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.