Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменение цветовой схемы сайта


Recommended Posts

Друзья, появилась необходимость сделать замену цвета меню, кнопок и прочей лабуды через панель администратора. 

т.е. в админке пишешь #333 - на сайте цвет поменялся.

Как не крути, лучший способ подгружать значения через переменные в файл stylessheet.css и добавлять стиль в шаблон, т.к. в html hover к ссылкам уже не добавить, да и на той же странице листинга категорий будет куча style="... для каждой кнопки купить, а это не оч. хорошо, если я правильно понимаю.

Короче, переименовал я stylessheet.css в stylessheet.php, создал файл в контроллере, прописал пути)))), вытащил переменные, но до stylessheet.php они не долетают. Я в программировании сильно слаб, может способ лучше подскажете, или как этот способ до ума довести? Может можно прямой запрос из файла стилей к базе делать и доставать значение?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А в хедер в <style></style> стили записать не проще? 

Посмотрите в контролере хедера на примере 

$data['telephone'] = $this->config->get('config_telephone');

и  по аналогии выведите свои переменные

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.