Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Глюк с добавлением сопутствующих товаров


Recommended Posts

Всем привет!
Возникла такая проблема, добавляю к товару 3 рекомендуемых товара, он добавляется, минут 3-5 все норм, потом сбрасывается либо полностью, либо остается только 1 товар, либо совершенно другой (который не прописывал)

Пробовал повторить это несколько раз, тоже самое. Пробовал удалить все, то же самое (через несколько минут появляется какой нибудь товар)

Можно ли как то сбросить или перезагрузить эту опцию (связи-сопутствующий товар) 

Помогите советом плз как решить задачу

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


До меня дошло... 

Они все в связке, то есть я добавляю к кофте рекомендацию штаны например, и к штанам автоматом добавляется кофта... 

По этому когда я меняю рекомендацию, она автоматом возвращается т.к. у штанов не изменил ничего 

Наверное) щас буду проверять)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.