Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Добавление фильтра в категориях


Recommended Posts

Друзья нужна помощь, я по своей глупости(тупости :oops:  и не знания что делаю(я только учусь)), удалил из шаблона отображение фильтра товаров в категориях ( в category.tpl), а теперь понимаю что надо вернуть все обратно, но не знаю как это все прописать в php, может кто подскажет

Змінено користувачем kolyesa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


люди делятся на два типа: тех, кто делает бэкапы, и тех, кто ещё их не делает.

первая мысль: конечно же откатить из бэкапа. Если это не локальная версия и сайт на хостинге, то можно у хостера спросить бэкап.

Змінено користувачем deim
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

люди делятся на два типа: тех, кто делает бэкапы, и тех, кто ещё их не делает.

первая мысль: конечно же откатить из бэкапа. Если это не локальная версия и сайт на хостинге, то можно у хостера спросить бэкап.

 с удовольствием бы сделал бэкап, но удалял я это пару месяцев назад, теперь надо только через category.tpl подключать, но как прописать это подключение не знаю, готов даже на финансовой основе принять помощь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.