Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перенос базы с 1.5.5.1 на 1.5.5.1.2


Recommended Posts

Здравствуйте.

Хотите перенести категории, товары, статьи?

Если да, то можно экспортировать с opencart 1.5.5.1 таблицы базы данных соответственно с категориями, товарами, статьями, сравнить структуру с таблицами на ocStore 1.5.5.1.2 и импортировать таблицы в базу данных ocStore 1.5.5.1.2

Если нужна помощь, то пишите в ЛС.

Змінено користувачем System256
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


мне все  надо.товары клиентов заказы аккаунты. у меня 1,5,5,1 я хочу обновить его до 1,5,5,1.2

 

реально ли? посмотрел вроде структура таблиц одинаковая

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


у меня opencart 1.5.5.1, я хочу ocstore1.5.5.1.2

Тогда решение:

можно экспортировать с opencart 1.5.5.1 таблицы базы данных соответственно с категориями, товарами, статьями, сравнить структуру с таблицами на ocStore 1.5.5.1.2 и импортировать таблицы в базу данных ocStore 1.5.5.1.2

Так же и с остальными данными типа заказов, покупателей и так далее. Змінено користувачем System256
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.