Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Google Base - Повторяющийся товар


sifo

Recommended Posts

При наличии опций у товара, Google Base выгружает его как две полностью одинаковых позиции (если опции две) и с одинаковыми id.

"Ваш фид содержит неуникальные товары. Эти товары будут пропущены. Подробнее..."

 

Как быть ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


При наличии опций у товара, Google Base выгружает его как две полностью одинаковых позиции (если опции две) и с одинаковыми id.

"Ваш фид содержит неуникальные товары. Эти товары будут пропущены. Подробнее..."

 

Как быть ?

Я сделал так При формировании id товара я через - добавлял значение product_option_id и в результате получал уникальные ID "656-1454" 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я сделал так При формировании id товара я через - добавлял значение product_option_id и в результате получал уникальные ID "656-1454" 

 

А поподробней можно ?))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А поподробней можно ?))

Подробней нужно в сам код лезть я просто писал такой модуль для Hotline и сталкивался с такой же проблемой и решил ее таким способом. 

Каждая опция которую присвоили товару получает id которое лежит в oc_product_option все что тебе нужно это получить этот id хотя я уверен что он гдето там в циклах уже есть. И как получиш этот айди допиши ево к id товару через -

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.