Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Обучение по работе с модулем


Recommended Posts

Добрый день.

Очень требуется провести обучение по настройке и работе с модулем "Автоматическая обработка прайс-листов." от usergio.

 

Магазин действующий, модуль куплен, но не используется в полную силу. Товары добавляются руками. Цены обновляются тоже не пойми как. Где из прайса обновляю, где путем парсинга с сайта поставщика. Делаю все методом тыка ибо понять логику никак не могу. Видео по модулю смотрел, не помогает. Автора модуля в ЛС уже задолбал вопросами.

 

Очень прошу помочь тех, кто хорошо знает модуль. Мне не нужно просто настроить, а именно рассказать в скайпе или в другой программе для общения. Естественно не запросто так.

 

Я не полный идиот, просто я не программист. Настроек в модуле очень много и понять что и для чего сложно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.