Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как убрать текст из header.tpl


Recommended Posts

Как убрать строчку "Оформление заказа"? Когда убираю в header появляется надпись Checkout

 

Вы имеете ввиду в выплывающей корзине убрать строчку Оформить заказ?

тогда вам сюда: catalog/view/theme/default/template/common/cart.tpl

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

<!--li><a href="<?php echo $checkout; ?>" title="<?php echo $text_checkout; ?>"><i class="fa fa-share"></i> <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"><?php echo $text_checkout; ?></span></a></li-->

в хеадер

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

 

<!--li><a href="<?php echo $checkout; ?>" title="<?php echo $text_checkout; ?>"><i class="fa fa-share"></i> <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"><?php echo $text_checkout; ?></span></a></li-->
в хеадер

 

 

 

Как убрать строчку "Оформление заказа"? Когда убираю в header появляется надпись Checkout

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


вот ту строку, которую я закомментировал выше, нужно закомментировать. или нужен принтскрин, что работает?

http://open2.1gb.ua посмотрите исходный код

Змінено користувачем ibond
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

вот ту строку, которую я закомментировал выше, нужно закомментировать. или нужен принтскрин, что работает?

http://open2.1gb.ua посмотрите исходный код

После того как я удалил

<!--li><a href="<?php echo $checkout; ?>" title="<?php echo $text_checkout; ?>"><i class="fa fa-share"></i> <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"><?php echo $text_checkout; ?></span></a></li-->

Осталась так же картина

fea95ca2c3c44441aa0020812aec39be.png

 

Вот сайт www.optocompany.ru

Змінено користувачем Edikatio
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


После того как я удалил

<!--li><a href="<?php echo $checkout; ?>" title="<?php echo $text_checkout; ?>"><i class="fa fa-share"></i> <span class="hidden-xs hidden-sm hidden-md"><?php echo $text_checkout; ?></span></a></li-->

Осталась так же картина

fea95ca2c3c44441aa0020812aec39be.png

 

Вот сайт www.optocompany.ru

Менеджер дополнений

 обновить пробовали?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Меню - Дополнения - Менеджер дополнений. И там есть синяя кнопочка вверху "обновить".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.