Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сортировка товаров по цене в гривне


Recommended Posts

Доброго времени суток! Подскажите пожалуйста как сделать сортировку товаров в категории по цене в гривне. Дело в том что сейчас сортирует по цене указанной в админке (например там не всегда указывалась цена в гривне, так же на некоторые товары цена стоит в евро или долларах) вот и получается что товары в евро самые дешевые так как сортирует по абсолютному значению например 350 евро выводит в конце списка самых дешевых товаров (хотя пользователь видит стоимость в гривне - 9 с копейками тысяч гривен) вот и получается что товар за 9 253 гривны дешевле товара за 5 000 гривен:

//вот код в category.php

$data['sorts'][] = array(
'text' => $this->language->get('text_price_desc'),
'value' => 'p.price-DESC',
'href' => $this->url->link('product/category', 'path=' . $this->request->get['path'] . '&sort=p.price&order=DESC' . $url)
);

что бы пользователь видел цену в гривнах на товары а не в той валюте в которой указано в админке, я просто умножал цену на коэфициент курса в том же category.php:

$result['price'] *= $result['price_coefficient'];

я так понимаю для сортировки в гривне нужно сделать что-то подобное? Заранее благодарен за помощь!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.