Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Каталог телефонов


Wok

Recommended Posts

Всем привет!

Хочу сделать каталог телефонов на этом движке. Только каталог - описания, характеристики, плюсы, минусы, отзывы, где купить.

Как сделать чтобы в карточку товара выводилась нужная информация из инфо о товаре? Например какой-нибудь атрибут или текст, который прописывается в админке?

Речь о тексте "Производитель, модель". Как туда автоматом еще что-нить вывести?

Изображение

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


все зависит от того, что конкретно вы хотите

в файле catalog/view/theme/ваша тема/template/product/product.tpl находите <div class="right"> это блок для вывода переменных

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну где выводится то я уже нашел.. А как сам товар то сконфигурировать чтобы его какие то параметры выводились? хоть какой нибудь пример.. ну или где почитать

Я ток начал разбираться с движком - пока не очень понятно что происходит :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если я правильно понял - ты хочеш выводить характеристики...

Для этого удобно использовать Атрибуты.

Все атрибуты будут выводиться на закладке "Характеристики", а так-же будут использоваться при сравнении.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.