Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Тема письма при смене статуса


Recommended Posts

Привет, сообщество!

 

Чего-то не могу найти, где можно было бы поправить формат темы письма при смене статуса заказа.

Которое приходит при заказе, в принципе, устраивает.

 

А вот при смене статуса и уведомлении хотелось бы, чтобы новый статус появлялся в теме письма.

Сейчас типа Магазин.ру - заказ 1111 обновлен. А хотелось бы что-нить из серии: Магазин.ру - заказ 1111. Статус: Поступил в пункт самовывоза/Выполнен/Ожидает оплаты

Причем, чтобы это было именно при уведомлении при смене статуса заказа.

 

Уверен, решение простое, но чего-то не пойму, где поправить. Правками в языковом файле здесь явно не ограничиться.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


$subject = sprintf($language->get('text_subject'), $order_info['store_name'], $order_id);

 исправить на свое

Да я вокруг него и прыгаю. Насколько понимаю, надо вписать $order['status'], но его еще вывести в тему письма надо понять как... Через языковой файл?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 years later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.