Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Filter PRO не выводятся атрибуты


Recommended Posts

Админы хостера перенесли сайт на VPS, и в модуле Filter PRO что-то слетело. Вот такое вижу у каждого атрибута в фильтре.

 

Notice: Undefined index: expanded in /var/www/vm17454/data/www/topshop.market/catalog/view/theme/default/template/module/filterpro.tpl on line 220style="display:none"> Notice: Undefined index: display in /var/www/vm17454/data/www/topshop.market/catalog/view/theme/default/template/module/filterpro.tpl on line 221Notice: Undefined index: display in /var/www/vm17454/data/www/topshop.market/catalog/view/theme/default/template/module/filterpro.tpl on line 234Notice: Undefined index: display in /var/www/vm17454/data/www/topshop.market/catalog/view/theme/default/template/module/filterpro.tpl on line 253Notice: Undefined index: display in /var/www/vm17454/data/www/topshop.market/catalog/view/theme/default/template/module/filterpro.tpl on line 273

 

Автор модуля, помочь не может.

 

И новые атрибуты в админку фильтра добавляются, а в магазине даже с ошибкой не отображаются.

Змінено користувачем pleshner
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все работало с шаблоном нормально и на другом хостинге и локально работает. Структура папок не менялась.

Да, действительно в moneymaker нет файл filterpro.tpl, но при его добавлении туда в сообщении меняется только default на moneymaker.

Змінено користувачем pleshner
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Сделайте копию измененных файлов и переустановите, потом замените

Спасибо ответившим. Проблему решил переустановкой и перезаливкой файлов модуля. Причина осталась неизвестна. [ТЕМА ЗАКРЫТА]

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.