Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Undefined variable: results in vq2-catalog controller product manufacturer.php


OAVko87

Recommended Posts

Привет. Подскажите как избавиться от постоянной ошибки

2016-04-17 14:56:04 - PHP Notice:  Undefined variable: results in /var/www/123/data/www/домен.com/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_manufacturer.php on line 290
2016-04-17 14:56:04 - PHP Warning:  Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/123/data/www/домен.com/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_manufacturer.php on line 290

290 строка файла vq2-catalog controller product manufacturer.php

			//Вызов метода getFoundProducts должен проводится сразу же после getProducts
			//только тогда он выдает правильное значения количества товаров
			//$product_total = $this->model_catalog_product->getFoundProducts(); 
					
			foreach ($results as $result) {

				if($this->config->get('polianna_himage')== 1){
				if ($result['image']) {
				       $image = $this->model_tool_image->onesize($result['image'], $this->config->get('config_image_product_width'));
					   } else{
					       	$image = $this->model_tool_image->resize('no_image.jpg', $this->config->get('config_image_product_width'), $this->config->get('config_image_product_height'));
					   }
	
				}  else {
Змінено користувачем OAVko87
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


хм..

 

onesize - это откуда?  (это наверное из полиановского шаблона), но что-то я не помню.. Автор придет, може скажет..

 

где грохнули вызов getProducts

Змінено користувачем chukcha
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

хм..

 

onesize - это откуда?  (это наверное из полиановского шаблона), но что-то я не помню.. Автор придет, може скажет..

 

где грохнули вызов getProducts

 

Правили движек, возможно что то грохнули. На сайте более 30к товаров, поэтому вырезали некоторые вещи для более быстрой работы. Вот только это предупреждение выскакивает. поэтому хочу понять, сам не программист.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.