Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Изменить вывод описания товара


Recommended Posts

С шаблонами разобрался, но шаблоне вызывается просто через

<p><?php echo $product['description']; ?></p>

а мне нужно, чтобы описание выводилось со всеми тегами и всем содержимым без урезания кол-ва символов. И только в рамках определенной категории)

куда рыть? где смотреть ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Очевидно, в контроллер.

'description' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['description'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 300) . '..',
Змінено користувачем mazein
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

дилемма . . . не вижу такой строчки у меня в контроллере новой схемы . . . 

'description' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['description'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, $this->config->get('config_product_description_length')) . '..',

по сути у меня только такая строка, но оно же действительно пропускает только 300 символов. 

Где-то в другом месте искать нужно. но где ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


так, медленно но уверен я начинаю вникать. одного не могу понять, чему шаблон не подтянулся мой с контроллером.

пришлось его выводить через Персонализированные шаблоны, а там контроллер, как я понял стандартный идет и поэтому я не могу редактировать вывод товаров т. к. посыпется структура остальных товаров :(

как быть в такой ситуации? 

нужно как-то разобраться с контроллером, помогите пожалуйста и со схемой.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.